




Секатор з ковадлом FLORA 200 мм, алюмінієві ручки, різ до 15 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Секатор з ковадлом FLORA 200 мм створений для обрізки старих, сухих та товстих гілок діаметром до 30 мм. Завдяки конструкції “ковадло” інструмент обламує гілку, тому він не підходить для живих пагонів та стебел.
Ріжуче лезо виготовлене з загартованої високовуглецевої сталі з антиадгезійним покриттям, що запобігає налипанню смоли і соку. Алумінієві литі рукоятки з покриттям з міцного пластику і термопластичної гуми забезпечують надійний хват і комфорт під час роботи. Зручний фіксатор ручок робить зберігання безпечним.
Секатор стане надійним помічником для обрізки сухих гілок, приготування дров чи догляду за старими деревами.
Характеристики
Тип: секатор з ковадлом
Довжина: 200 мм
Максимальний діаметр різу: 15 мм
Матеріал леза: високовуглецева сталь
Покриття леза: верхнє — тефлонове, нижнє — хромоване
Матеріал ручок: алюміній з покриттям з пластика і термопластичної гуми
Особливості: фіксатор ручок
Торгова марка: Flora
Вага брутто: 0,229 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Вага | 0.229 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 15 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Алюміній із гумовим покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5021484 |
| Маса брутто, кг | 0,229 |
| Маса нетто, кг | 0,192 |
| Матеріал ручки | Пластик та термопластична гума |
| Матеріал | Алюміній |
| Об'єм, м³ | 0,00075 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| ТМ | "Flora" |
| Торгова марка | Flora |
- Ціна: 306 ₴



