


Лійка для душу 3 режими AIM сірий/хром DG-001003
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Лійка для душу 3 режими AIM сірий/хром DG-001003
Душова лійка поєднує в собі практичність та ергономічність.
Хромований корпус має дзеркальний блиск і ідеально поєднується із сірою робочою поверхнею.
На ній рівномірно розташовані форсунки: по центру великі, по колу маленькі. Це формує три різні режими подачі води. Вибрати один з них можна за допомогою перемикача на диску.
Має стандартні розміри: довжина лійки – 22,5 см, довжина ручки – 12,5 см, діаметр диска – 10 см.
Лійка не вимагає особливого догляду і легко встановлюється на шланг.
Матеріал лейки-нетоксичний харчовий пластик, який дуже міцний і стійкий до хімікатів або корозії, забезпечує тривалий термін експлуатації та її привабливий зовнішній вигляд.
Діаметр підключення 1/2" дюйма
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AIM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 225 мм |
| Діаметр душового диску | 100 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Емаль |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид комплектуючого | Лійка |
| Клас товару | Стандарт |
| Матеріал виробу | Пластик (ABS) |
| ТМ | "AIM" |
| Торгова марка | AIM |
| Цільове призначення | Ванна і душ |
- Ціна: 252,60 ₴
