



Лійка для душу 3 режими AIM білий/хром DG-001001
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Лійка для душу 3 режими AIM білий/хром DG-001001
Лійка для ручного душу виготовлена з легкого та міцного безпечного пластику.
Хромоване покриття надає корпус дзеркальний блиск.
На білій робочій поверхні виділяються сірі форсунки: по центру - дрібні, по колу - більші. Такий розподіл виходів формує три режими подачі води. Перевести на один із них можна за допомогою перемикача на диску.
Виріб має стандартні розміри: довжина лійки – 22,5 см, довжина ручки – 12,5 см, діаметр диска – 10 см.
Не вимагає особливого догляду та легко встановлюється на стандартний шланг.
Матеріал лейки-нетоксичний харчовий пластик, який дуже міцний і стійкий до хімікатів або корозії, забезпечує тривалий термін експлуатації та її привабливий зовнішній вигляд.
Діаметр підключення 1/2" дюйма
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AIM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 225 мм |
| Діаметр душового диску | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів струменя | 3 |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Покриття | Емаль |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Тип насадки для душу | Ручний душ |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид комплектуючого | Лійка |
| Клас товару | Стандарт |
| Матеріал виробу | Пластик (ABS) |
| ТМ | "AIM" |
| Торгова марка | AIM |
| Цільове призначення | Ванна і душ |
- Ціна: 252,60 ₴
