




Кран кутовий 1/2" х 3/4" для підключення сантехнічних приладів Matte Black AS-AV-010 Asco®
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран кутовий 1/2" х 3/4" для підключення сантехнічних приладів Matte Black AS-AV-010 Asco®
Призначений для підключення до водопровідної мережі різних сантехнічних пристроїв-змішувачів, проточних водонагрівачів, пральних та посудомийних машин, бойлерів, бачків унітазів та інших побутових пристроїв за допомогою гнучких з'єднань з накидною гайкою.
Характеристики:
- Різьблення зовнішнє-зовнішнє
- Робоча температура від -10 до +90 ºС
- Робочий тиск до 10 бар
- Мінімальний ресурс – 3 тисячі циклів.
- Матеріал: латунь
- Покриття: емаль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASCO |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Покриття | Емаль |
| Привід | Ручний |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Робоче середовище | Вода |
| Ручний привід | Маховик |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Реєстрація бренду | Україна |
| Різьба,дюйм | 1/2", 3/4" |
| ТМ | "ASCO" |
| Тип пакування | Блістер |
| Торгова марка | ASCO |
| Цільове призначення | Водопостачання |
- Ціна: 310,30 ₴


