




Ножиці для пластикових труб 0-42мм 233мм (сталь SK5) SIGMA арт.(4333111)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці для пластикових труб 0-42мм 233мм (сталь SK5) SIGMA (4333111) призначені для різання металопластикових труб максимальним діаметром 42 мм при монтажі водопровідних та опалювальних систем.
Характеристики:
- Матеріал: сталь SK 5 (лезо)
- Довжина 233мм
- Вага брутто 0.454 кг
- Упаковка - блістер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Застосування труборіза для різання: | металопластикових труб, пластикових труб |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.454 кг |
| Довжина | 233 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ТМ | "Sigma" |
- Ціна: 381 ₴


