




Ножниці для пластикових труб 3-64мм 255мм SIGMA арт.(4333181)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці для пластикових труб 3-64мм 255мм SIGMA (4333181) застосовуються для різання будь-яких пластикових, армованих та неармованих, поліпропіленових, поліетиленових, металопластикових труб при виконанні робіт з монтажу систем водопостачання, опалення, систем теплої підлоги.
Характеристики:
- Зручна гумова рукоятка
- Храповий механізм
- V-подібне лезо з нержавіючої сталі
- Торгова марка Sigma
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Довжина 255мм
- Маса 0.583кг
- Упаковка: блістер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Застосування труборіза для різання: | металопластикових труб, пластикових труб |
| Максимальний діаметр труби | 64 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.583 кг |
| Довжина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ТМ | "Sigma" |
- Ціна: 767 ₴




