




Паяльник для пластикових труб 600Вт 20-32мм металевий кейс арт.(2743481) Sigma
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Паяльник для пластикових труб 600Вт 20-32мм в металевому кейсі SIGMA (2743481)
Паяльник призначений для зварювання пластикових труб діаметром від 20 мм до 32 мм з потужністю 600Вт.
Паяльник забезпечує ефективний та швидкий процес зварювання.
Завдяки подвійному тефлоновому покриттю насадок, вони мають високу стійкість до інтенсивної експлуатації. Пластик не прилипає до насадок, а процес зварювання стає простим та надійним. Крім того, на нагрівач можна встановити одразу два комплекти насадок, що дозволяє зібрати всю систему без необхідності їх заміни.
Паяльник поставляється разом із металевим кейсом, який забезпечує зручне та безпечне зберігання, а також легкість транспортування інструменту.
Переваги:
- Плавне регулювання температури дозволяє контролювати та підтримувати необхідну температуру зварювання
- Діапазон робочої температури: 0-300 °С
- Три пари насадок у комплекті (20мм, 25мм, 32мм)
- Подвійне тефлонове покриття насадок забезпечує високу стійкість до інтенсивної експлуатації.
- Пластик не прилипає до насадок, а процес зварювання стає простим та надійним.
- Енергоефективний, споживана потужність 600 Вт
- Ергономічний - рукоятка забезпечує надійне захоплення та зручність використання, компактні розміри та стійка підставка для зварювального пристрою.
- Металевий кейс забезпечує зручне транспортування та надійне зберігання.
- Продовжений термін служби
Характеристики:
- Потужність 600 Вт
- Робоча температура: 0-300°С
- Насадки, мм: 20,25,32
- Вага брутто 1.75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 1.2 м |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна загальна вага | 1.75 кг |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| ТМ | "Sigma" |
- Ціна: 781 ₴




