

Насос дренажний 0.37кВт Hmax 15м Qmax 140л/хв без поплавця QDX1.5-16-0.37 WETRON (773190)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос дренажний 0.37кВт Hmax 15м Qmax 140л/хв без поплавця QDX1.5-16-0.37 WETRON (773190)
Область застосування:
Насос призначений для перекачування для перекачування чистої води, подачі води з відкритих водойм, відкачування води з підвальних приміщень, погребів, колодязів, резервуарів, систем зрошення та поливу низького тиску.
Насосна частина:
Корпус насосної частини з дифузором
Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Робоче колесо: зносостійкий технополімер
Корпус насосної частини з дифузором: алюмінієвий сплав
Вихідний патрубок: чавун, 1"
Електродвигун:
Статор: холоднокатана сталь із вбудованим в обмотку термозахистом
Вал електродвигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Клас захисту: IP58
Клас ізоляції:
Напруга: 1 ~ 220В
Частота: 50 Гц
Довжина кабелю: 5 м
Умови застосування:
Максимальна температура рідини, що перекачується: +40°С
Максимальна температура довкілля: +40°С
Глибина занурення під дзеркало води: до 5 м
Діаметр твердих частинок у зваженому стані: 0.2 мм
Тільки для чистої води без абразивних домішок (піску, глини, вапна тощо)
Водневий показник води (рН): 6.5 – 8.5
Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
Термін гарантійного обслуговування: 12 місяців
Діаметр твердих частинок у зваженому стані: 2 мм
Технічні дані
Потужність, Вт 370
Максимальний натиск, м 15
Максимальна продуктивність, л/хв 140
Габаритні розміри
Маса нетто, кг 6
Маса брутто, кг 6.7
Довжина упаковки, мм 415
Ширина упаковки, мм 240
Висота упаковки, мм 200
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вага | 6 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний напір | 15 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 8.4 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| ТМ | "Wetron" |
- Ціна: 2 273 ₴
