
Насос дренажний садовий 0.3кВт Hmax 7м Qmax 166л/хв (част. до 5мм) LEO (773112)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос дренажний садовий 0.3 кВт Hmax 7м Qmax 166л/хв (частки до 5мм) LEO (773112) призначений для перекачування чистої або слабо забрудненої води.
Може використовуватися для осушення підвалів, цокольних приміщень, басейнів та водойм, зрошення саду та городу, перекачування води з колодязів та резервуарів.
Особливості:
корпус з інженерного пластику
робоче колесо з термопластичного полімеру
вал ротора з нержавіючої сталі AISI 304
вбудований захист від перевантаження та перегріву двигуна
поплавковий вимикач
перехідник на 1", G1", 1½" у комплекті
занурення під дзеркало води до 7 м
довжина кабелю 5 м, вилка F-типу
Характеристики:
Потужність, кВт: 0.3
Максимальний натиск, м: 7
Максимальна продуктивність, л/хв: 166
Діаметр патрубка: G 1¼
Напруга, В: 220-240
Максимальний діаметр твердих частинок, мм: 5
Мінімальна висота всмоктування, мм: 3
Вага нетто, кг: 3.9
Вага брутто, кг: 4.4
Гарантія, міс 24
Технічні дані
Максимальний натиск, м 7
Максимальна продуктивність, л/хв 166
Напруга, 220-240
Потужність, квт 0.3
Робоче колесо термопластичний полімер
Довжина кабелю, м 5
Матеріал корпусу інженерний пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вага | 3.9 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Максимальний напір | 7 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ТМ | "Leo" |
- Ціна: 2 620 ₴
