
Насос дренажний садовий 0.75кВт Hmax 9м Qmax 300л/хв (част. до 35мм) LEO (773165)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос дренажний садовий 0.75 кВт Hmax 9м Qmax 300л/хв (частки до 35мм) LEO (773165) призначений для перекачування чистої або слабо забрудненої води.
Може використовуватися для осушення підвалів, цокольних приміщень, басейнів та водойм, зрошення саду та городу, перекачування води з колодязів та резервуарів.
Особливості:
корпус з інженерного пластику
робоче колесо з термопластичного полімеру
вал ротора з нержавіючої сталі AISI 304
вбудований захист від перевантаження та перегріву двигуна
поплавковий вимикач
перехідник на 1", G1", 1½" у комплекті
занурення під дзеркало води до 7 м
довжина кабелю 5 м, вилка F-типу
Характеристики:
Потужність, кВт: 0.75
Максимальний натиск, м: 9
Максимальна продуктивність, л/хв: 300
Діаметр патрубка: G 1½
Напруга, В: 220-240
Максимальний діаметр твердих частинок, мм: 35
Мінімальна висота всмоктування, мм: 35
Об'єм, м³: 0.01
Вага нетто, кг: 5.2
Вага брутто, кг: 5.8
Гарантія, міс 24
Технічні дані
Максимальний натиск, м 9
Максимальна продуктивність, л/хв 300
Напруга, В 220-240
Потужність, кВт 0.75
Робоче колесо термопластичний полімер
Довжина кабелю, м 5
Матеріал корпусу інженерний пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Вага | 5.2 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Максимальний напір | 9 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Користувальницькі характеристики | |
| ТМ | "Leo" |
- Ціна: 3 125 ₴
