




Радіатор опалення сталевий панельний Тип 11 висота=300 ширина= 1800 (нижнє підключення) Teplover
Радіатор опалення панельний сталевий Тип 11 висота-300мм ширина-1800мм нижнім підключенням.
Сталеві панельні радіатори Teplover 11 типу з нижнім підключенням – найкращий спосіб зробити систему опалення непомітною та створити комфортний мікроклімат. Прилади ідеально вписуються в складні інтер'єрні рішення та відрізняються високим ККД.
Конструктивно радіатори 11 типу складаються з однієї зварної панелі та конвекторного ребра, глибина – всього 64,5 мм.
Зверху закриваються естетичною решіткою. Коефіцієнт тепловіддачі в залежності від розміру приладу – 127-129.
У цьому типорозмірі ідеально працює поєднання розміру і переваг нижнього підключення - біла вузенька панель легко вписується в інтер'єр і ховається майже під будь-яким підвіконням.
Радіатори Teplover мають захист від корозії завдяки багатошаровому покриттю якісною термостійкою емаллю.
Матеріал виробу: холоднокатана вуглецева сталь.
Максимальна температура теплоносія 110 градусів.
Робочий тиск 10 атм
Випробувальний тиск 13 атм
Конструкція: панельна.
Особливості: 4-компонентне знежирення, обробка силаном, епоксиполіефірне забарвлення.
Колір розкладки RAL 9010.
Сертифікат відповідності Європа- EN 442-1:2014
Сертифікат відповідності Україна- ДСТУ Б В.2.5-3-95
Комплектація:
Радіатор в упаковці – 1 шт.
Кронштейни для кріплення – 2 шт.
(Радіатори довжиною 1800мм і вище - 3 шт.)
Відвідник повітря під викрутку - 1 шт.
Заглушки – 1 шт. в радіаторах з боковим
підключенням; 2 шт. у радіаторах з нижнім
підключенням.
Шуруп та дюбель – 4 шт.
Пластиковий фіксатор-прокладка – 4 шт.
Радіатори з нижнім підключенням
додатково можуть бути укомплектовані
вентильною вставкою.
Гарантія: 10 років.
Виготовляються в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тепловер |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17.1 кг |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1331 Вт |
| Тип радіатора | 11 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота радіатора, мм | 300 |
| Тиск на розрив, атм | 50 |
| Довжина радіатора, мм | 1800 |
| Підключення сталевого радіатора | Нижнє |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Тип покриття | епоксиполіефірне покриття |
| Тип сталевого радіатора | Тип 11 |
| Цільове призначення | Системи опалення |
- Ціна: 4 807,50 ₴


