




Згін кутовий американка 3/4"ВЗ хромований латунний різьбовий фітинг для водопровідних труб V&G
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Згін кутовий американка 3/4" ВЗ хромований латунний різьбовий фітинг для водопровідних труб V&G
Латунні різьбові фітинги V&G (нікельовані, хромовані) застосовуються для монтажу трубопровідних систем (водопровідних, господарсько-питних, опалювальних) для транспортування будь-яких середовищ. матеріалам виробу ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: тиск робочий 4,0 МПа (40 бар) Робоча температура: від -20 до +200 ° С Матеріал корпусу: латунь CW617N (ЛЗ 59-2).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VALOGIN |
| Гарантійний термін | 3 років |
| Діаметр різьблення другого торця | 3/4"Н |
| Діаметр різьблення першого торця | 3/4"У |
| Покриття | Хром |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Основні атрибути | |
| Вид американки | Кутова |
| Матеріал американки | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид фітингу | З'єднувальний |
| Тиск | 40 bar |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Розмір згону | 3/4" |
| Різьба,дюйм | 3/4" |
| Стан | Новий |
| ТМ | "VALOGIN" |
| Тип фітингу | згін |
| Торгова марка | VALOGIN |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 490,60 ₴

