




Кран кульовий латунний з американкою 1 1/2" ВЗ червона ручка V&G
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран шаровой латунний з американкою 1 1/2" ВЗ(внутрішня - зовнішня різьба) червона ручка V&G
Застосовується як запірна арматура в трубопровідних системах (водопровідних, господарсько-питних, опалювальних), що транспортують будь-які середовища, неагресивні до матеріалів виробу.
Кран 1 1/2" (VG-104105) має плоске ущільнення на напівзгоні з прокладкою з пароніту та укомплектований ручкою важелем.
Технічні характеристики:
Номінальний тиск: 2,5 МПа (25 бар)
Діапазон робочих температур: від -20 до +120 °С
Температура довкілля: від -20 до +60 °С
Коефіцієнт пропускної спроможності: 112 м3/год.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VALOGIN |
| Вхідний діаметр | 1 1/2" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр крана | 1 1/2" |
| З'єднання американка | Так |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Червоний |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Наявність фільтра | Ні |
| Покриття | Нікель |
| Привід | Ручний |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Робоче середовище | Пароводяна суміш, Неагресивне середовище, Вода |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Умовний прохід | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант підключення | Пряме |
| Тиск | 25 bar |
| Різьба,дюйм | 1 1/2" |
| Стан | Новий |
| ТМ | "VALOGIN" |
| Торгова марка | VALOGIN |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 2 103,50 ₴

