




Згін-американка 1"ЗЗ прямий латунний різьбовий фітинг для водопровідних труб V&G
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Згін-американка 1"ЗЗ прямий різьбовий латунь/ нікель V&G
Згін-американка 1"ЗЗ прямий Valogin застосовується для монтажу трубопровідних систем (водопровідних, господарсько-питних, опалювальних), для транспортування будь-яких середовищ, неагресивних до матеріалів виробу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
тиск робочий 4,0 мПа (40 бар) (для розмірів від 1/2" до 1", крім VG-204301, VG-204302);
2,5 мПа (25 бар) (для розмірів від 1 1/4" до 2").
Робоча температура від -20 до +200°С (для виробів без ущільнення) від -20 до +120°С (для виробів з ущільненням EPDM).
Матеріал корпусу: латунь CW617N (ЛЗ 59-2).
Тип з'єднання: різьблення - зовнішня/зовнішня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VALOGIN |
| Вид американки | Пряма |
| Гарантійний термін | 3 років |
| Діаметр різьблення другого торця | 1"Н |
| Діаметр різьблення першого торця | 1"Н |
| Матеріал американки | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Фізичні властивості | |
| Максимальна температура робочого середовища | 120 град. |
| Мінімальна температура робочого середовища | -20 град. |
| Робочий тиск | 40 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид фітингу | З'єднувальний |
| Тиск | 40 bar |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Призначення | Вода |
| Розмір згона | 1" |
| Різьба,дюйм | 1" |
| Стан | Новий |
| ТМ | "VALOGIN" |
| Тип покриття | Нікель |
| Тип фітингу | згін |
| Торгова марка | VALOGIN |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 564,50 ₴
