




Кран кульовий латунний 3/4" ВЗ прямий із накидною гайкою та прокладкою V&G
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Кран шаровой латунний 3/4" ВЗ (внутрішня - зовнішня різьба) прямий із накидною гайкою та прокладкою V&G
Кран кульовий прямий із накидною гайкою та прокладкою V&G :
застосовуються як запірна арматура в господарсько-питевих, опалювальних системах для транспортування будь-яких неагресивних середовищ до матеріалу виробу.
Тип з'єднання: різьба — внутрішня/зовнішня.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
1. Робочий тиск: 2,5 мПа (25 бар)
2. Робоча температура: від -20 до +120 °C
МАТЕРІАЛИ:
Корпус: латунь CW617N (ЛС 59-2)
Затвор: латунь CW617N (ЛС 59-2)
Ущільнення штока: PTFE (фторопласт)
Ручка-важіль/ручка- "метелик": сталь оцинкована / алюміній.
Ущільнення кульового затвору: PTFE (фторопласт).
Ущільнення сгону: EPDM (етилен-пропіленовий каучук).
ОСОБЛИВОСТІ:
1. Дають змогу зробити поворот без використання додаткових фітингів.
2. Можливість зняття накидної гайки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VALOGIN |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр крана | 3/4" |
| З'єднання американка | Так |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Червоний |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Наявність фільтра | Ні |
| Покриття | Нікель |
| Привід | Ручний |
| Робоче середовище | Пароводяна суміш, Неагресивне середовище, Вода |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант підключення | Пряме |
| Тиск | 25 bar |
| Різьба,дюйм | 3/4" |
| Стан | Новий |
| ТМ | "VALOGIN" |
| Торгова марка | VALOGIN |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 452,70 ₴
