




Кран кульовий латунний 1/2" х 1/2" хром V&G для під'єднання сантехнічних приладів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран шаровой латунний V&G для під'єднання сантехнічних приладів 1/2" х 1/2"
Застосовується як запірна арматура при підключенні санітарно-технічних та побутових приладів (змішувачів, бойлерів, змивних бачків, пральних та посудомийних машин тощо.) до системи водопостачання.
Кульові крани даної серії дозволяють відключити побутовий пристрій від системи, не перекриваючи всю систему водопостачання.
Технічні характеристики:
Номінальний тиск: 1,0 МПа (10 бар)
Діапазон робочих температур: від 0 до +90 °С
Матеріали:
Корпус: латунь CW617N (ЛЗ 59-2)
Затвор кульовий: латунь CW617N (ЛЗ 59-2)
Шток:латунь CW617N (ЛЗ 59-2)
Ручка: сплав цинку
Гвинт кріплення ручки: сталь
Ущільнення штока: PTFE (фторопласт)
Ущільнення кульового затвора: EPDM
Середній повний термін служби-15 років
Термін гарантії-3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VALOGIN |
| Колір | Хром |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Гарантійний термін | 36 років |
| Діаметр крана | 1/2" |
| З'єднання американка | Немає |
| Клас герметичності | А |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Наявність фільтра | Немає |
| Привод | Ручний |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Робоче середовище | Вода |
| Ручний привод | Ручка важіль |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/ Вертикальний |
| Тип затвора | Шаровий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Ускладнений прохід | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас товару | Преміум |
| Реєстрація бренду | Китай |
| Різьба,дюйм | 1/2" |
| ТМ | "VALOGIN" |
| Тип важеля | прапорець |
| Торгова марка | VALOGIN |
- Ціна: 271,60 ₴


