

Насос для дренажу 0.37 кВт Hmax 15м Qmax 140л/хв WETRON арт.(773191)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос дренажний 0.37кВт Hmax 15м Qmax 140л / хв Wetron (773191)
Насоси даної серії обладнані вимикачем поплавця і можуть використовуватися для:
перекачування чистої води,
подачі води з відкритих водойм,
відкачування води з підвальних приміщень, погребів, колодязів, резервуарів,
систем зрошення і поливу низького тиску.
Переваги
Поплавковий вимикач
Статор електродвигуна з холоднокатаної сталі
Вбудована термічний захист від перегріву електродвигуна
Робоче колесо із зносостійкого технополимера
Вал з нержавіючої сталі AISI304
Технічні характеристики
Глибина занурення під дзеркало води, м: 5
Перекачується рідина: чиста вода
Максимальна температура рідини, що перекачується: +40 °C
Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм: 0.2
Максимально допустимий тиск, бар: 773191 (QDX1.5w-16-0.37F) - 5; 773198 (QDX1.5w-32-0.75F) - 6
Матеріал корпусу: алюміній
Робоче колесо: зносостійкий технополимер
Частота обертання, об/хв 2900
Діаметр напірного патрубка: 1"
Напруга, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50
Клас захисту: IPХ8
Режим роботи: S1
Довжина кабелю, м: 7
Гарантійний термін експлуатації, міс: 12
Гарантія, міс 12 місяців
Технічні дані
Потужність, Вт 370 Вт
Максимальний напір, м 15
Максимальна продуктивність, л/хв 140
Маса, кг 7.5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 15 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 8.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773191 |
| Вага | 7.5 |
| Маса, кг | 7.5 |
| Офіційна гарантія | 12 місяців |
| ТМ | "Wetron" |
- Ціна: 2 391 ₴
