




Корпус колба - магістральний фільтр для води Aqua Factory 2P10 1/2" + картридж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус-колба Aqua Factory 2P10 1/2" + картридж
"Aqua Factory" спеціалізується на виготовленні колб для магістральних фільтрів та використовує тільки безпечні та високоякісні матеріали, що відповідають сучасним стандартам.
Робочий тиск, що рекомендується, становить до 8 атмосфер, проте проведені тести показали, що корпуси можуть витримувати тиск до 30 атмосфер.
Робоча температура колби від 4 до 30 градусів за Цельсієм. Корпус фільтра забезпечений стандартним латунним різьбленням 1/2 дюйма.
Готові вироби упаковуються в термозбіжну плівку.
Кожен комплект включає корпус, який складається з кришки і колби, кільця ущільнювача, кронштейна, ключа та гвинтів.
Характеристики:
- Максимальна робоча температура, С: 30
- Габарити (ВхШхГ), мм: 315x150x150
- Матеріал: пластик
- Вага 1кг
- Монтаж: на магістраль
- Оптимальний робочий тиск 8 бар
- Колір білий
- Виробник ТМ "Aqua Factory" (Майстерня води)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня води |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Максимальний тиск на вході | 8 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал виробу | Пластик |
| Матеріал різьб | Латунь |
| Призначення | Вода |
| Розмір картриджа | 2,5"х10" |
| Різьба,дюйм | 1/2" |
| Країна | Україна |
| Температура води | Холодна вода |
| Тип фільтра | магістральний |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
- Ціна: 544,10 ₴
