


Заглушка поліпропіленова резьбовая 1/2" З білий колір Asco® по 170 шт в упаковці
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біла поліпропіленова нарізна заглушка 1/2" З (зовнішня різьба) Asco®.(упаковка-170шт)
У конструкції поліпропіленових фітингів Asco® закладено кілька принципових рішень, що підвищують надійність та зручність застосування.
<Герметичність з'єднання зберігається навіть за підвищених механічних навантажень.
Спеціальні мітки на поверхні фітинга полегшують процес монтажу.
Продукція повністю відповідає українським стандартам, проходить контроль за якістю на всіх етапах виробництва.
Розрахунковий термін служби - 50 років при правильному монтажі та експлуатації.
Виробник ТМ "Asco" Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASCO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Колір | Білий |
| Матеріал заглушки | Поліпропілен |
| Робоче середовище | Повітря, Неагресивне середовище, Вода, Пароводяна суміш |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір виробу | Білий |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Призначення | Опалення / Водопостачання |
| Різьба,дюйм | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Країна | Туреччина |
| ТМ | "ASCO" |
| Тип фітингу | Заглушка |
| Торгова марка | ASCO |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 678,30 ₴/упаковка
