
Згін-американка кутовий різьбовий латунь/нікель 1/2" RSk Італія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нікельований латунний згон-американка від бренду RSk, є прямі і кутові. Діапазон діаметрів від ½ до 2 дюймів. Нікельовані латунні фітинги торгової марки RSk зроблені в Італії і є преміум-сегментом нашого асортименту. Саме різьбові фітинги RSk розроблені з урахуванням максимальних вимог до якості і ідеально адаптовані під запити українських споживачів. Фітинги різьбові RSk застосовуються в системах опалення та водопостачання. Переваги фітингів RSk: виключно високоякісна латунь марки CW617N, стійке покриття нікель, широкий діапазон моделей і діаметрів, інформативна упаковка (групова упаковка розроблена для магазинної викладки), сертифіковані в Україні, мають повний набір дозвільної документації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RSK |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр різьблення другого торця | 1/2"Н |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"В |
| Покриття | Нікель |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Основні атрибути | |
| Вид американки | Кутова |
| Матеріал американки | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, дюйм | 1/2" |
| Клас товару | Преміум |
| Призначення | Вода |
| Розмір згону | 1/2" |
| Реєстрація бренду | Італія |
| Різьба,дюйм | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Країна | Італія |
| ТМ | "RSK" |
| Тип фітингу | згін |
| Торгова марка | RSk |
- Ціна: 107,30 ₴
