
Муфта латунна різьбова редукційна 1" х1/2"ВВ для водопровідних труб , RSk Італія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Муфта латунна різьбова редукційна, розмір 1 х 1/2 дюйма, з нікелевим покриттям, внутрішня-внутрішня різьба. Латунні різьбові фітинги RSk використовуються для створення роз’ємних різьбових з'єднань на трубопроводах холодного, питного, господарського та гарячого водопостачання і опалення. Особливість фітингів даного виробника – використання для їхнього виробництва високоякісної нікельованої латуні CW617N. Фітинги РСк застосовуються на трубопроводах, виконаних з різних матеріалів (сталь, мідь, латунь, поліпропілен, металополімер). Їхній великій популярності серед покупців і монтажників сприяє не тільки їхня висока якість і надійність, але і широкий асортимент запропонованих фітингів, який постійно поповнюється. Бренд RSk пропонує латунні різьбові муфти, трійники, кутники, згони, хрестовини, ніпелі, заглушки, футорки, перехідники, а також хромовані подовжувачі різних розмірів і типомоделей. Важливо, що вся продукція RSk має необхідні сертифікати та дозволи для експлуатації в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RSK |
| Країна виробник | Італія |
| Вид муфти | Перехідна |
| Діаметр різьблення другого торця | 1/2"В |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| З'єднання американка | Ні |
| Матеріал муфти | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Робоче середовище | Вода |
| Робочий тиск | 40 бар |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид фітингу | Редукційний |
| Тиск | PN 40 |
| Діаметр, дюйм | 1" х 1/2" |
| Клас товару | Преміум |
| Реєстрація бренду | Італія |
| Різьба,дюйм | 1", 1/2" |
| Стан | Новий |
| Країна | Італія |
| ТМ | "RSK" |
| Тип підключення | ВВ |
| Тип пакування | Картон |
| Тип фітингу | Муфта |
| Торгова марка | RSk |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 87,90 ₴
