

Кран для поливу 3/4" (пластик.штуцер) PN40 Asco®
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Латунний нікельований кран, що застосовується у якості запірної арматури на трубопроводах систем водопостачання (у тому числі питного) з робочою температурою до 75 º С і тиском до 10 бар.
Наявність знімного штуцера з накидною гайкою дає можливість виробляти його заміну в залежності від діаметра і матеріалу застосовуваного шланга.
Кран оснащений алюмінієвою рукояткою.
Різьба приєднання – зовнішня, діаметр 3/4".
Неремонтопридатний.
Мінімальний ресурс - 4 тис. циклів.
Крани для поливу мають ще дві назви: кран зі штуцером і кран-пиво.
Перша назва обумовлено наявністю виходу типу "йорж", друге, тому що кран врізається в ємність з водою.
Продається в комплекті з червоним пластиковим адаптером для коннектора, призначеним для підключення шланга до водопровідної труби або крану.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASCO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, дюйм | 3/4" |
| Клас товару | Стандарт |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Призначення | Вода |
| Різьба,дюйм | 3/4" |
| Країна | Туреччина |
| ТМ | "ASCO" |
| Тип покриття | Нікель |
| Тип підключення | З |
| Тип важеля | ручка |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Торгова марка | ASCO armatura |
| Колір важеля | Червоний |
| Цільове призначення | Водопостачання |
- Ціна: 245,60 ₴
