


Шланг для поливу 3/4" Веселка Економ Sunny 30 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Шланги EVCI PLASTIK відповідають усім стандартам міжнародної якості. Вони мають досить високу міцність, стійкість до ультрафіолетових випромінювань.
Шланги EVCI PLASTIK ідеальні для використання на присадибних ділянках, будівельних майданчиках та сільськогосподарських угіддях.
Особливості та переваги:
-три шари з ПВХ, непрозорий жовтий (зелений, чорний) зовнішній шар, що покриває
-висока експлуатаційна міцність завдяки текстильному армуванню з перехресним переплетенням.
-максимально еластичні
-безпечні для людей, тварин і рослин.
-робочий тиск 5 bar
-робоча температура -5 ° C / +60 ° C (у будь-якому випадку на морозі Ви поливати не будете, а спека вище 50 градусів в Україні рідкість).
Поливальний шланг використовується на присадибних ділянках, будівельних майданчиках, сільськогосподарських угіддях та у всіх інших видах поливальних робіт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Evci Plastik |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Армований шланг | Да |
| Діаметр | 19 мм |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Кількість шарів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 5 bar |
| Довжина | 30 |
| Матеріал виробу | Полівінілхлорид |
| Призначення | Полив |
| Країна | Україна |
| ТМ | "Evci Plastik" |
| Торгова марка | EVCI PLASTIK |
- Ціна: 1 147,50 ₴/бухта
