




Труба металопластикова 20x2.0 Valsir Pexal 100 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Металопластикова система Pexal - система металопластикових труб на сьогоднішній день вважається однією з кращих на ринку України.
Вона заслужила свій особливий статус у майстрів-монтажників і звичайних споживачів.
За будовою тіло труби Pexal "зшито" з 3 шарів, де посередині розташований шар металу.
На відміну від інших типів, ці трубки можна гнути спеціальним інструментом (пружинним кондуктором).
Застосовується цей тип водопровідних з'єднань широко і повсюдно.
Їм роблять системи тепла підлога, підключають котли і бойлери.
Два шару пластика - внутрішній і зовнішній надійно захищають серединну металеву прошарок, перешкоджають накопиченню засмічень і протидіють корозії.
Допускається застосування цих труб і для питної води, і на харчовому виробництві.
Завдяки складу - вони витримують значні коливання температур, послужать довго.
Макс температура середовища: + 95 ° C.
Витримують тиск в 10 Бар.
Рекомендовані для: опалення, теплої підлоги, холодного і гарячого водопостачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valsir |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для питної води, Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тиск | 10 bar |
| Клас товару | Стандарт |
| Матеріал виробу | Pe-X + алюміній |
| Область застосування труб | Гаряче водопостачання та опалення |
| Призначення | Вода |
| Розмір МП труби | 20 |
| Розмір/діаметр,мм | 20 |
| Країна | Китай |
| Торгова марка | VALSIR (54) |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 381,50 ₴/бухта
