
Труба металопластикова 16 x 2.0 Valsir Pexal 100 м
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металопластикова система Pexal - система металопластикових труб на сьогоднішній день вважається однією з кращих на ринку України. Вона заслужила свій особливий статус у майстрів-монтажників і звичайних споживачів. За будовою тіло труби Pexal "зшито" з 3 шарів, де посередині розташований шар металу. На відміну від інших типів, ці трубки можна гнути спеціальним інструментом (пружинним кондуктором). Застосовується цей тип водопровідних з'єднань широко і повсюдно. За їх допомогою монтують системи тепла підлога, підключають котли і бойлери. Два шари пластику, внутрішній і зовнішній, надійно захищають серединний металевий прошарок, перешкоджають накопиченню засмічень і протидіють корозії. Допускається застосування цих труб і для питної води, і на харчовому виробництві. Завдяки складу - вони витримують значні коливання температур, послужать довго. Макс. температура середовища: + 95 ° C. Витримують тиск в 10 Бар. Рекомендовані для опалення, теплої підлоги, холодного і гарячого водопостачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valsir |
| Країна виробник | Італія |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для питної води, Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 10 bar |
| Клас товару | Преміум |
| Матеріал виробу | Pe-X + алюміній |
| Область застосування труб | Гаряче водопостачання та опалення |
| Призначення | Вода |
| Розмір МП труби | 16 |
| Розмір/діаметр,мм | 16 |
| Стан | Новий |
| Країна | Італія |
| Торгова марка | VALSIR |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 8 436 ₴/бухта
