




Радіатор опалення сталевий панельний 500 х1600 Тип 22 стінка 1,2мм UTERM , Україна
Сталеві панельні радіатори UTERM 22 типу - це оптимальний спосіб обігріву приватних та багатоквартирних будинків, офісних та адміністративних приміщень. Ідеально підходять для систем опалення зі стандартним розміщенням приладів опалення під підвіконнями або вздовж стін.
Варіативність розмірів дозволяє оптимізувати і точно розрахувати систему теплопостачання. Це сприяє значній економії на енергоносіях та комфортному мікроклімату у приміщеннях.
Конструктивно радіатор 22 типу - закритий кожух дворядний з двома конвекторними обребреннями. Зверху опалювальний прилад закриває інноваційні грати, що сприяє збільшенню ККД на 2%. Радіатор працює з коефіцієнтом тепловіддачі 1,29-1,31 за середньої температури теплоносія.
При нижньому підключенні розведення опалення майже непомітне, і це дає простір для творчості дизайнерам. Користувачі таких систем цінують компактність та естетичність у поєднанні з високим ККД.
Технічні дані :
являють собою сталеві панелі, з'єднані за допомогою зварювання, з конвективними поверхнями.
Висота радіаторів: 300 мм, 500 мм та 600 мм.
Довжина: 400 – 3000 мм з кроком 100 мм.
Глибина: 102 мм
Робочий тиск: 10 атм.
Випробувальний тиск: 13 атм.
Максимальна температура теплоносія: 110°С.
Сертифікат відповідності Європа: EN 442-1:2014
Сертифікат відповідності України: ДСТУ Б В.2.5-3-95
Технологія обробки поверхні: BONDERITE N-MT
Товщина стінки: 1.2 мм.
Стандартний колір продукції - RAL 9016 (білий)
Гарантія 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uterm |
| Країна виробник | Україна |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 3618 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Варіант підключення | Бічне |
| Висота радіатора, мм | 500 |
| Гарантія | 10 років |
| Тиск на розрив, атм | 50 |
| Довжина радіатора, мм | 1600 |
| Клас товару | Стандарт |
| Комплект поставки | кріплення, паспорт, гарантія |
| Максимальний тиск, бар | 10 |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Призначення | Опалення |
| Об'єм води, л | 8,208 |
| Країна | Україна |
| Тип підключення | В |
| Тип покриття | Фарба |
| Тип сталевого радіатора | Тип 22 |
| Тип пакування | Картон |
| Товщина стінки, мм | 1.2 |
| Торгова марка | UTERM |
| Цільове призначення | Системи опалення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підключення сталевого радіатора | Бічне |
- Ціна: 6 311,60 ₴

