




Набір для зварювання поліпропіленових труб : апарат 1500Вт Ø20-63мм +рулетка, рукавиці, ножиці FORA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійність зварного стику в поліпропіленових трубах багато в чому залежить від якості паяльника. Потужність приладів для роботи з поліпропіленовими і поліетиленовими трубами починається з потужності в 600 Вт. Найпотужніші можуть бути на 2000 Вт. Від цього показника безпосередньо залежить інтенсивність нагріву робочої насадки і по суті швидкість розплавлення внутрішнього або зовнішнього шару труби. При цьому прилади потужністю і 600 Вт і 2000 Вт будуть нагрівати до однакової температури (наприклад, до 300 °), але вже інтенсивність нагріву більшої насадки у потужного буде вище. Також ціна на паяльник залежить від комплектації вироби (чи включені додаткові елементи, такі як ножиці, рівень і рукавиці). Ну і звичайно ж, на ціну впливає матеріал кейса. Пластиковий або металевий. FORA - це лінійка недорогих паяльників і зварювальних інструментів для ППР
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fora |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип зварювання пластикових труб | Стикова |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон діаметрів | 20-63 |
| Клас товару | Стандарт |
| Потужність, Вт | 1500 W |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Розмір/діаметр,мм | 20 |
| Розмір/діаметр,мм 2 | 63 |
| Країна | Китай |
| ТМ | "Fora" |
| Тип інструменту | паяльник |
| Тип пакування | Кейс |
| Торгова марка | FORA |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 3 216,90 ₴





