
Кутник Ø32 х 1"В(внутрішня різьба),поліпропіленовий Fora®
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.ТМ "Fora" - це якісні, доступні та бюджетні поліпропіленові фітинги.
Вони розроблені та виготовлені в Україні, відповідають усім вимогам ринку.
Відповідно, пройшли необхідну сертифікацію та мають усі необхідні дозволи.
Покупцям ТМ "Fora" пропонує оптимальний асортимент за співвідношенням ціна/якість та складає гідну конкуренцію закордонним виробникам поліпропілену.
Важливо, що лінійка фітингів ТМ "Fora" постійно розширюється.
Вже сьогодні можна купити поліпропіленові муфти, Кутники, трійники різних типорозмірів, а також обводи, кліпси, заглушки, кульові та радіаторні крани тощо.
Вони використовуються для створення систем гарячого та холодного водопостачання, опалення та для питної води.
Головна перевага поліпропіленових фітингів ТМ "Fora" - це стійкість до корозії, накопичення бруду, вапна та інших механічних забруднень, а також легкий та швидкий монтаж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fora |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр різьблення вихідного отвору | 1" |
| Колір | Сірий |
| Кут вигину | 90 град. |
| Матеріал косинця | Поліпропілен |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Робоче середовище | Повітря, Пароводяна суміш, Вода, Рідке середовище, Неагресивне середовище |
| Тип приєднання | Пайка |
| Умовний прохід | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби, мм | 32 |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір виробу | Сірий |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Розмір/діаметр,мм | 32 |
| Різьба,дюйм | 1" |
| Стан | Новий |
| Країна | Україна |
| ТМ | "Fora" |
| Тип підключення | В |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Тип фітингу | Кутник |
| Торгова марка | FORA |
| Цільове призначення | Водопостачання/опалення |
- Ціна: 46,70 ₴
