




Радіатор опалення панельний сталевий Тип 22 висота=200 ширина= 2000 (нижнє підключення) Teplover
Радіатор заввишки 20 см буде доречно виглядати у будь-якому місці вашого будинку. Найчастіше його вибирають під панорамні вікна, а в приватному будинку ставлять під сходи і в цокольні приміщення.
При нижньому підключенні радіатора розведення опалення майже непомітне, і це дає простір для творчості дизайнерам. Користувачі таких систем цінують компактність та естетичність у поєднанні з високим ККД.
Радіатор Teplover – це висока тепловіддача за мінімальних витрат на теплоносій.
Канали проходження води ширші, ніж у стандартних моделей, забезпечують рівномірний розподіл тепла по всьому радіатору.
Радіатор Teplover має захист від корозії завдяки багатошаровому покриттю якісною термостійкою емаллю.
Матеріал виробу: холоднокатана вуглецева сталь.
Максимальна температура теплоносія 110 градусів.
Конструкція: панельна.
Особливості:
4-компонентне знежирення, обробка силаном, епоксиполіефірна фарба.
Товщина листової сталі 1 мм.
Максимальний робочий тиск 13 бар.
Колір білий RAL 9010.
Комплектація: паспорт, гарантійний талон.
Зверніть увагу: кріплення до комплектації не входять. Для сталевих радіаторів висотою 20 см кріплення - настінний, тип "лижа" - купується окремо.
Виробляється в Україні.
Гарантія: 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тепловер |
| Країна виробник | Україна |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 2411 Вт |
| Тип радіатора | 22 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кронштейн | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота радіатора, мм | 200 |
| Тиск на розрив, атм | 50 |
| Довжина радіатора, мм | 2000 |
| Підключення сталевого радіатора | Нижнє |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Тип покриття | епоксиполіефірне покриття |
| Тип сталевого радіатора | Тип 22 |
| Цільове призначення | Системи опалення |
- Ціна: 6 895,70 ₴



