




Радіатор опалення панельний сталевий Тип 21 висота=500 ширина=1600 (бічне підключення) Teplover
Радіатор TM TEPLOVER сталевий панельний – сучасний економічний опалювальний прилад, що відповідає європейським та українським стандартам. Радіатор призначений для використання в закритих системах опалення житлових, громадських та промислових приміщень, індивідуальних будинків, котеджів, садових будиночків, гаражів тощо, а також у приміщеннях з високими вимогами до гігієни (медичні заклади, дитячі садки).
Радіатор Teplover – це висока тепловіддача за мінімальних витрат на теплоносій. Канали проходження води ширші, ніж у стандартних моделей, забезпечують рівномірний розподіл тепла по всьому радіатору. Радіатор Teplover має захист від корозії завдяки багатошаровому покриттю якісною термостійкою емаллю.
Характеристики:
Сертифікат відповідності Європа: EN 442-1:2014
Сертифікат відповідності України: ДСТУ Б В.2.5-3-95
Матеріал виробу: холоднокатана вуглецева сталь.
Максимальна температура теплоносія 110 градусів.
Максимальний робочий тиск 13 бар.
Товщина листової сталі 1 мм.
Колір білий (RAL 9010)
Конструкція: панельна.
Особливості: 4-компонентне знежирення, обробка силаном, епоксиполіефірне забарвлення.
Виробляється в Україні.
Гарантія: 10 років.
Комплектація
Радіатор в упаковці – 1 шт.
Кронштейни для кріплення – 2 шт.
(Радіатори довжиною 1800мм і вище - 3 шт.)
Відвідник повітря під викрутку - 1 шт.
Заглушки – 1 шт. в радіаторах з боковим
підключенням; 2 шт. у радіаторах з нижнім
підключенням.
Шуруп та дюбель – 4 шт.
Пластиковий фіксатор-прокладка – 4 шт.
Паспорт, гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тепловер |
| Країна виробник | Україна |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 2723 Вт |
| Тип радіатора | 21 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кронштейн | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота радіатора, мм | 500 |
| Тиск на розрив, атм | 50 |
| Довжина радіатора, мм | 1600 |
| Підключення сталевого радіатора | Бічне |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Тип покриття | епоксиполіефірне покриття |
| Тип сталевого радіатора | Тип 21 |
| Цільове призначення | Системи опалення |
- Ціна: 6 075,30 ₴
