



Радіатор опалення панельний сталевий Тип 11 висота=500 ширина= 500 (нижнє підключення) Teplover
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталевий панельний радіатор TEPLOVER 11 типу, висота 500 мм, довжина 500 мм із нижнім під'єднанням. Радіатори Teplover — це високе тепловіддання за мінімальних витрат на теплоносій. Канали проходження води ширші, ніж у стандартних моделей, забезпечують рівномірний розподіл тепла по всьому радіатору. Стильний дизайн — для споживачів, гнучка цінова політика — партнерам. Радіатори Teplover мають захист від корозії завдяки багатошаровому покриттю якісною термостійкою емаллю. Матеріал виробу: холоднокатана вуглецева сталь. Виробляються в Україні. Максимальна температура теплоносія 110 градусів. Конструкція: панельна. Особливості: 4-компонентне знежирення, обробка силуном, епоксидполіефірне забарвлення. Товщина листової сталі 1 мм, що є символом якості. Товщина сталі на конвектор 0.4 мм. Максимальний робочий тиск 13 барів. Колір за розкладкою RAL 9010. Гарантія: 10 років. Комплектація: паспорт, гарантійний талон. В асортименті представлені моделі 22 і 11 типу, з нижнім і бічним під'єднанням. Три варіанти висоти: 300, 500 і 600 мм. Довжина від 40 см до 3 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тепловер |
| Країна виробник | Україна |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 579 Вт |
| Тип радіатора | 11 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кронштейн | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота радіатора, мм | 500 |
| Тиск на розрив, атм | 50 |
| Довжина радіатора, мм | 500 |
| Підключення сталевого радіатора | Нижнє |
| Робочий тиск, бар | 10 |
| Тип покриття | епоксиполіефірне покриття |
| Тип сталевого радіатора | Тип 11 |
| Цільове призначення | Системи опалення |
- Ціна: 2 648,40 ₴
